MEĐIMURJE do boda u završnici, bez pobjednika u Murskom Središću i Slakovcu

U 3. HNL istok Međimurje i Oriolik odigrali su 1:1. Rekli bismo tek bod Čakovčana, ali s obzirom na situaciju bod je velik k’o kuća.

U prvom dijelu gosti dolaze do prednosti u 26. minuti nakon jedne od izrazito rijetkih njihovih prigoda. Nakon polukontre lopta je ubačena s lijeve strane, a Filip Marinović podmeće nogu te loptu usmjerava u mrežu pored nemoćnog Bešenića za 0:1.

U 33. minuti najbolja prigoda za Međimurje kada s lijeve strane na ubačaj glavom reagira Škvorc, no s tek kojeg metra od gola loptu šalje pored stative. U prvom dijelu domaća ekipa bez dovoljno trke, htijenja, želje i upornosti.

U nastavku i dalje bez neke veće prigode Međimurja, a onda u jednoj minuti dvije prečke. U 68. minuti Munivrana puca s dvadesetak metara i trese prečku. U nastavku akcije lopta dolazi do lijeve strane i iz blizine puca Antonović, no gostujući vratar odlično reagira i rukom preusmjerava loptu u prečku od koje se lopta odbija ispred crte.

Ivan Režić, kapetan Međimurja

Gosti imaju minimalnu prednost sve do sudačke nadoknade i tada ipak gol i bod za Međimurje. Ubačaj je bio s lijeve strane, nakon kornera igrači Oriolika u dva navrata ne uspijevaju izbaciti loptu koja na drugoj strani dolazi do Antonovića koji puca i pronalazi put do mreže.

3. HNL istok: subota Međimurje – Oriolik 1:1

4. HNL: Petarda Poleta, neriješeno u Murskom Središću i Slakovcu

U Svetom Martinu na Muri sigurna i očekivana pobjeda Poleta nad Plitvicom 5:1. Poluvrijeme je bilo 3:0.

U derbiju u Slakovcu Sloboda i Međimurec odigrali su 1:1. Iako su gosti dominirali prvi dio završio je bez golova. U nastavku je poveo domaćin, a gosti su na kraju uspjeli postići gol vrijedan boda.

U Murskom Središću u ogledu Rudara i Podravine Ludbreg susret je završio bez golova 0:0.

Rudar i Podravina bez golova

Zelengaj je pobijedio Mladost Komet 5:2. Naša ekipa je povela 0:2, no do poluvremena je 2:2, a u nastavku još tri gola domaćina za uvjerljivu pobjedu.

4. HNL: subota Sloboda (S) – Međimurec 1:1, Rudar – Podravina 0:0, Polet (SMnM) – Plitvica (G) 5:1, Zelengaj – Mladost Komet 5:2, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Pušćine, u 17:00 sati igrati Novi Marof – Nedelišće, Nedeljanec – Dinamo (D), Bednja – Jalžabet.

1. ŽNL: Hodošan uvjerljiv protiv Centrometala

Hodošan je bio bolji od Centrometala 4:0 s jednim golom u prvom dijelu i još tri u nastavku.

Dinamo je u Palovcu s Trnavom odigrao 3:3. Domaćin je na poluvremenu imao 1:0, u nastavku čak 3:0, ali su gosti ipak s tri gola došli do boda.

Polet Pribislavec je s tri gola u drugom dijelu pobijedio Naprijed 3:0.

U Pribislavcu trica Poleta u drugom dijelu

Omladinac (NSR) je poražen od BSK-a 1:2. Gosti su i na odmor otišli s minimalnih 0:1.

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Trnava 3:3, Polet (P) – Naprijed 3:0, Hodošan – Centrometal 4:0, Omladinac (NSR) – BSK 1:2, nedjelja u 17:00 sati Sloga (Š) – Podturen, Galeb – Spartak, Sokol – Mladost (SM), Graničar (K) – Jedinstvo (GM).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 17:00 sati Croatia – Dubrava, Jadran – Kraljevčan 38, Budućnost (P) – ČSK, Radnički – Borac PMP, Jedinstvo (NSD) – Drava (K), Budućnost (M) – Mladost (D), Dubravčan – Vidovčan i Omladinac (DS) – Mladost (I).

2. ŽNL – skupina B: Tri puta po tri

U tri subotnja susreta pala su po tri gola. U Štrukovcu je Hajduk s tri gola u drugom dijelu pobijedio Selobodu (M) 3:0.

Donji Koncovčak je poražen od Šenkovca 0:3 s jednim golom u prvom dijelu i još dva u nastavku.

I u Savskoj Vesi siguran domaćin. Brastvo je s 3:0 ispratilo Veneru.

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk Vindija (Š) – Sloboda (M) 3:0, Donji Koncovčak – Šenkovec 0:3, Bratstvo (SV) – Venera PMP 3:0, nedjelja u 17:00 sati Zasadbreg 77 – Mali Mihaljevec, Bratstvo (J) – Hajduk (B), Mura – Trnovec, Strahoninec – Omladinac (M) i Pobjeda – Plavi (Pek.).

3. ŽNL: Trica Vučetinca

Vučetinec je bio siguran domaćin pobijedivši Torpedo 3:0. Poluvrijeme je bilo 2:0.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Torpedo 3:0, nedjelja u 17:00 sati Otok – Napredak, Drava (DM) – NŠ Međimurje-Čakovec, Parag – Borac (DH) /u Donjem Hrašćanu/, Draškovec-Geothermae – Mladost (S), Dinamo (Ž) – Bratstvo (P).