ZRINSKI bolji od Sesveta, u prvom kolu dolazi Pitomača

Rukometašice Zrinskog odigrale su susret sa Sesvete Agroproteinkom što je bila generalna proba uoči prvenstva koje počinje naredne subote kada u Čakovec dolazi Pitomača. Isprobavali su određene taktičke varijante, neke su bile u redu, ali neke ne u potpunosti. U Zrinskom su zadovoljni rezultatom, ali ipak je to samo bila pripremna utakmica te s punim oprezom pristupaju nadolazećem prvenstvu.

Čakovčanke su slavile 25:18. Zrinskice su bolje ušle u susret i povele 8:4 pa 12:6. Gošće se do kraja poluvremena primiču na samo gol zaostatka kada je bilo 14:13.

U nastavku Čakovčanke ubrzo odlaze na 6 golova viška i vode 21:16. Do kraja susreta prednost se održava za pobjedu 25:18. Kod Zrinskog najefikasnija je bila Grubšić s 8 golova, po 4 gola postigle su Gavrić, Vukojević i Šestak, Car 3 i Balić 2.