DEVETKA NEDELIŠĆA, petarda Poleta (SMnM)

U posljednjem kolu MŽNL Čakovec – Varaždin Nedelišće je deklasiralo kod kuće Zadrugara 9:1. Već je poluvrijeme bilo 7:1.

Sloboda Slakovec je poražena od lidera Poleta (SMnM) 0:5 s jednim golom u prvom dijelu i još četiri u nastavku.

Poletovi navijači

Sloga je u Čakovcu poražena od Pušćina 0:2 s jednim golom u svakom poluvremenu.

Rudar je poražen od Varteksa 1:3. Na poluvremenu je bilo 0:2.

Međimurec je izgubio od Zelengaja 1:2 s golovima u drugom poluvremenu.

Domaći poraz Međimurca

Mladost Komet je bila bolja od Zelengaja 4:1. Na odmor se otišlo rezultatom 2:1.

MŽNL Čakovec – Varaždin: Sloboda (S) – Polet (SMnM) 0:5, Podravina – Novi Marof 3:0, Plitvica (G) – Jalžabet 3:2, Nedelišće – Zadrugar 9:1, Sloga (Č) – Pušćine 0:2, Rudar – Varteks 1:3, Međimurec – Nedeljanec 1:2 i Mladost Komet – Zelengaj 4:1.

1. ŽNL: Pobjeda Hodošana i remi u Pribislavcu

Hodošan je kod kuće pobijedio Trnavu 4:0 s jednim golom u prvom dijelu i još tri u nastavku.

Polet (P) i Spartak završili su 1:1 s oba gola u prvom poluvremenu.

U Pribislavcu po gol i bod svakome

1. ŽNL: subota Hodošan – Trnava 4:0, Polet (P) – Spartak 1:1, nedjelja u 17:30 sati BSK – Mladost (Pal.), Jedinstvo (GM) – Mladost (SM), Sloga (Š) – Dinamo (D), Mladost (I) – Omladinac (NSR), Graničar (K) – Centrometal, Galeb – Naprijed.

2. ŽNL skupina A: Neriješeno u Savskoj Vesi

U Savskoj Vesi su Bratstvo i Mladost (D) odigrali 1:1. U prvom dijelu bez golova, u nastavku su gosti poveli, a domaćin izjednačio u samoj završnici utakmice.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Mladost (D) 1:1, nedjelja u 17:30 sati Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD), Strahoninec – Drava (DM), Vidovčan – Dubrava, Borac PMP – Dubravčan, Omladinac (DS) – Dinamo (P), Kraljevčan 38 – Croatia, ČSK – Podturen.

2. ŽNL skupina B: Slavlje Vučetinca i dva Hajduka

Vučetinec je pobijedio Pobjedu 2:0. U prvom dijelu su mreže mirovale. U 46. minuti domaćine u prednost dovodi iz slobodnog udarca kapetan Vjeran Levec. U 84. minuti gostući vratar je isklučen nakon starta na domaćem napadaču, a Levec je siguran realizator kaznenog udarca. Vučetinec je igrao od početka s desetoricom igrača i pobjedom je došao do 26 bodova i sada ima bod više od Donjeg Koncovčaka koji u nedjelju gostuje kod Šenkovca.

U Štrukovcu je Hajduk porazio Slobodu (M) 6:2. Na odmor se otišlo rezultatom 4:0.

Venera je kod kuće poražena od Hajduka (B) 1:2. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku gol Brezovčana bio je dostatan za maksimalan učinak.

2. ŽNL skupina B: subota Vučetinec – Pobjeda 2:0, Hajduk Vindija (Š) – Sloboda (M) 6:2, Venera PMP – Hajduk (B) 1:2, nedjelja u 17:30 sati Omladinac (M) – Zasadbreg 77, Mura – Sokol, Šenkovec – Donji Koncovčak, Trnovec – Mali Mihaljevec i Plavi (Pek.) – Bratstvo (J).

3. ŽNL: Sedmica Torpeda

U unaprijed odigranom susretu 3. ŽNL Torpedo je pobijedio posljednji Napredak 7:0. Poluvrijeme je bilo 1:0.

3. ŽNL: subota Torpedo – Napredak 7:0, nedjelja u 17:30 sati Jadran – Mladost (S), Bratstvo (P) – Borac (DH), Budućnost (P) – Draškovec-Geothermae, Parag – Otok (u Otoku), Drava (K) – Radnički.