MIHAELA HORVAT u reprezentativnom dresu u Velikoj

Ženske seniorske nogometne reprezentacije Hrvatske i Bosne i Hercegovine ovog su tjedna odigrale dvije prijateljske utakmice. U utorak je u Brčkom bilo 2:2, a u petak su izabranice Božidara Miletića pobijedile u Velikoj rezultatom 2:1.

Bosna i Hercegovina povela je nakon pola sata igre preko Nikolić, no poravnala je kapetanica Landeka s bijele točke u 53. minuti. Samo šest minuta poslije Joščak je zabila za preokret i hrvatsku pobjedu – nakon što je postigla oba pogotka Hrvatske u remiju u Brčkom.

Utakmica u Velikoj odigrana je u odličnoj navijačkoj atmosferi, pred gotovo 1.500 gledatelja, donosi portal hns-cff.hr. Od Međimurki Mihaela Horvat je odigrala svih 90 minuta, a vratarka Sanja Šoltić iz Katarine Zrinski nije dobila prigodu na golu.

HRVATSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 2:1 (0:1)