KAŠTELANKE pobijedile za kraj prvenstva

Pred oko 40 gledatelja odigran je susret 9. kola u 2. A odbojkaškoj ligi centar za mjesta od 1. do 4 te pobjeda domaćih igračica Kaštela u zadnjoj utakmici 2 A lige protiv Petrinje rezultatom 3:2. Cijeli susret protekao je u izjednačenoj igri obje ekipe, ali sretnije Kaštelanke osvojile su peti set 15:6 i pobjedu 3:2.

Iako je krenulo odlično za Kaštelanke i dobivena dva prva seta 25:20 i 30:28, ekipa OK Petrinje borbenošću osvajaju sljedeća dva seta 25:21 i 25:23. Peti set Kaštelanke su otvorile s odličnim servisima i sigurno osvojile set 15:6.

Susret je protekao u podršci navijača ŽOK Kaštela te velika zahvala navijačima, igračicama i trenerima za osvajanje trećeg mjesta u 2. A nacionalnoj odbojkaškoj ligi centar u sezoni 2016./2017. Tom prigodom Jadranko Kirić, tajnik Međimurskog odbojkaškog saveza, podijelio medalje i pehar.

ŽOK Kaštel: Mailinda Vnuk, Mateja Knezić, Inka Varga, Dina Sabol, Ria Horvat, Tija Budiša, Mirna Kamenić, Diana Petran, Leda Peršak,Iva Bulović, Elena Kosir. Trener Marko Obadić
OK Petrinja: Katarina Pavičić, Inga Kunert, Patricija Krnjajić, Ena Norković, Lucija Ružić, Ana-Marija Gacik, Iva Remeta. Trener: Neđad Kadić.