ČETVORKA MEĐIMURJA protiv Bjelovarčana

U 3. HNL istok Međimurje je dočekalo Bjelovar i pobijedilo ga 4:0. U prvom dijelu strijelci su bili Režić i Mesarić. U 45. minuti gosti su imali kazneni udarac nakon igranja rukom, no vratar Šafarić je odlično pročitao gostujućeg igrača.

U drugom dijelu još jedan gol Mesarića te pogodak Erića za konačnih 4:0. Međimurje u utorak u 17:30 sati gostuje u Slakovcu kod Slobode u prvom susretu polufinala Kupa Međimurskog nogometnog saveza.

3. HNL istok: Međimurje – Bjelovar 4:0.

MŽNL: Pobjede Pušćina, Poleta (SMnM) i Nedelišća

Pušćine je pobijedilo Slobodu Slakovec 4:2. Poluvrijeme je bilo 3:0 za domaćina golovima Punčeca u 2. i 33. minuti te Malnara u 45. minuti. U pet minuta drugog dijela goste se ekspresno vraćaju golovima Posavca u 47. minuti i Munđara u 50. minuti na 3:2. U 66. minuti Malnar realizira kazneni udarac za pobjedu domaćina 4:2.

Polet (SMnM) je pobijedio u Jurovcu Mladost Komet 1:0 golom Petra Horvata u 80. minuti.

Gol Poleta (SMnM) za tri boda

Podravina je bila bolja od Međimurca 4:2. Poluvrijeme je bilo 1:2, a strijelci za našu ekipu bili su Zadravec u 8. minuti i Vabeca u 21. minuti. Valjak u 51. minuti vraća na 2:2, a s dva gola Sakača u 63. i 67. minuti domaćin uzima sva tri boda.

Nedelišće je pobijedilo Slogu (Č) 2:0 golovima Mesarića u 40. minuti i na kraju Kosira u 90. minuti.

Domaće slavlje Nedelišća

MŽNL: subota Pušćine – Sloboda (S) 4:2, Polet (SMnM) – Mladost Komet 1:0, Nedelišće – Sloga (Č) 2:0 i Podravina – Međimurec 4:2, nedjelja u 16:30 sati Plitvica (G) – Rudar.

1. ŽNL: Polet (P) slavio kod Hodošana

U Hodošanu poraz domaćina od Poleta (P) 1:3. Poluvrijeme je bilo 0:2.

Mladost Palinovec je pobijedila Omladinac (NSR) 4:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

1. ŽNL: subota Mladost (Pal.) – Omladinac (NSR) 4:1 i Hodošan – Polet (P) 1:3, nedjelja u 16:30 sati Dinamo (D) – Centrometal, Mladost (SM) – Spartak, Trnava – Naprijed, BSK – Galeb, Jedinstvo (GM) – Graničar (K), Sloga (Š) – Mladost (I).

2. ŽNL skupina A: Dvije gostujuće pobjede

U Dekanovcu poraz Mladosti od Podturna 0:2 s jednim golom gostiju u svakom poluvremenu.

Slavlje gostiju iz Podturna u Dekanovcu

Bratstvo (SV) je poraženo od Kraljevčana 1:2. Gosti su i na poluvremenu imali minimalnih 0:1.

U Savskoj Vesi poraz Bratstva od Kraljevčana

2. ŽNL skupina A: subota Mladost (D) – Podturen 0:2, Bratstvo (SV) – Kraljevčan 38 1:2, nedjelja u 16:30 sati Jedinstvo (NSD) – Dubravčan, Dubrava – Dinamo (P), Drava (DM) – Croatia, Budućnost (M) – ČSK, Strahoninec – Omladinac (DS), Vidovčan – Borac PMP.

2. ŽNL skupina B: Trnovec slavio u golijadi

Vučetinec je poražen od Trnovca u pravoj golijadi 4:5. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Hajduk je u Štrukovcu porazio Veneru 3:1 sa svim golovima u drugom dijelu.

2. ŽNL skupina B: subota Vučetinec – Trnovec 4:5, Hajduk Vindija (Š) – Venera PMP 3:1, nedjelja u 16:30 sati Zasadbreg 77 – Hajduk (B), Sloboda (M) – Donji Koncovčak, Sokol – Mali Mihaljevec, Pobjeda – Bratstvo (J), Omladinac (M) – Plavi (Pek.), Mura – Šenkovec.

3. ŽNL: Drava sigurna kod Napretka

Napredak je poražen kod kuće od Drave (K) 1:6. Poluvrijeme je bilo 0:2.

3. ŽNL: subota Napredak – Drava (K) 1:6, nedjelja u 16:30 sati Mladost (S) – Borac (DH), Torpedo – Draškovec-Geothermae, Jadran – Radnički, Bratstvo (P) – Budućnost (P). Parag i Otok su slobodni.