USPJEŠNE NOGOMETAŠICE Katarine Zrinski i Trnave

U 1. HNL za žene pobjede međimurskih klubova. Katarina Zrinski je pobijedila Marjan 4:2. U prvom dijelu dva gola za Čakovčanke je postignula Damjana Antolin u 27. i 30. minuti, a u drugom dijelu dva gola je postignula Andreja Šćukanec-Hopinski u 68. i 80. minuti. Kod gošći dva puta se u listu strijelaca upisala Kristjana Kolgjeraj u 21. i 71. minuti.

Trnava je slavila u gostima kod Pregrade 4:0. Prvi dio završio je 1:0 za našu ekipu golom Perice Cicijelj u 37. minuti. Na 2:0 povisila je Mateja Videc u 47. minuti, a drugi gol Cicijelj postiže 63. minuti. Točku na i četvrtim golom u posljednjoj minuti postavila je Leona Požgaj.

Osijek je lider na tablici, Trnava je 5. s 14 bodova, a Katarina Zrinski 7. s 10 bodova. U 13. kolu Trnava će gostovati kod Agrama, a Katarina Zrinski kod Viktorije.