KAŠTEL I ŠTRIGOVA poraženi kod kuće

Pred prepunim gledalištem u OŠ Belica odigran je susret 6. kola u 2. A odbojkaške lige centar za poredak od 1. do 4. mjesta. Pobjeda je pripala gostujućim igračicama Bjelovara koje su porazile Kaštel 3:1. Cijeli susret protekao je u seriji servisa i poena, ali gostujuće igračice su htjele više pobjedu i otišle kući s tri boda.

Prvi set protekao je u neizvjesnoj igri te je set otišao na stranu gošći 25:22. Drugi set domaće igračice krenule su odlično i cijeli set vodile te uz odličan servis dobile set 25:17. Treći set su gostujuće igračice imale veću želju i uz greške Kaštelanki dobile set 25:12. Četvrti set gostujuće igračice vodile su i dominirale cijeli set, ali Kaštelanke uz veliku borbenost i zadnji atome snage bore se do zadnjeg poena, no gostujuće igračice osvajaju 25:22 i pobjeda 3:1 u setovima

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela te uz malo sportske sreće susret je mogao biti na strani domaćih igračica. Poslije 6. kola sve tri vodeće ekipe imaju 4 pobjede i 2 poraza te je vodeći sastav OK Plavi zmaj s 13 bodova, na drugom mjestu je ŽOK Kaštel ima 12, a ŽOK Bjelovar je treći i ima 11 bodova. Slijedi treći krug razigravanja u kojemu su Kaštelanke opet domaćini ŽOK Bjelovaru.

ŽOK Kaštel: Mateja Knezić, Inka Varga, Darina Ivačić, Ema Frančić, Malinda Vnuk, Dina Sabol, Tija Budiša, Ria Horvat, Iva Bulović, Mirna Kamenić, Diana Petran, Mirjam Varga. Trener Marko Obadić.

ŽOK Bjelovar: Andričević Ivona, Celić Doroteja, Lukačin Marijana, Skukan Karla, Jelić Dora, Dragašević Maja, Jurišić Klara, Štimac Ana Marija, Breškić Vanessa, Ušarević Ana Marija

U borbi za poredak od 5. do 8. mjesta Štrigova je poražena kod kuće od Ivanca 0:3 (20:25,20:25,14:25).

Kod odbojkaša u Nedelišću u nedjelju u 13:00 sati igraju Nedelišće Elting i Daruvar.