POBJEDA RUKOMETAŠA Nedelišća u nastavku prevenstva

U nastavak prvenstva 3. HRL Sjever rukometaši Nedelišća krenuli su pobjedom. Na svom parketu pobijedili su drugu ekipu Vidovca 37:18, poluvrijeme 17 9. Utakmica je bila neizvjesna samo u prvih nekoliko minuta do rezultata 6:6.

Borbenom obranom, odličnim golmanima i realizacijom u napadu domaći rukometaši već na poluvrijeme odlaze s osam golova prednosti. Drugi dio utakmice samo preslika prvog, a rezultat 29:12 u 45. minuti govori koliko su domaći bili raspoloženi. Trener Buvač daje priliku svim igračima i oni je maksimalno iskorištavaju. Nedelišće i dalje ostaje na drugom mjestu s dva boda manje od prvoplasirang Marofa.

Protiv Vidovca II igrali su: golmani Obadić, Jarni, Hajdarović, igrači Trstoglavec 3, Hudin 2, Mrčela 2, Bakač 1, Topličanec 1, Korent 4, Farkaš 5, Sklepić 6, Goričanec 4, Slaviček 8, Bratković 2, trener Buvač N. prof.