Alan Belko: ‘Iznimno sam zadovoljan učinkom’

Rukometaši Preloga završili su prvi dio sezone Druge hrvatske rukometne lige – sjever na 6. mjestu s 18 bodova koliko imaju i Zagorica, Varaždin 1930 2 i Čakovec. Prelog je u 13 susreta ubilježio 9 pobjeda i 4 poraza.

Kako je prošao jesenski dio prvenstva i što se planira u idućoj godini pitali smo trenera Alana Belka: ‘S obzirom kako smo krenuli u sezonu 6. rujna s nedefiniranim kadrom, iznimno sam zadovoljan. Osvojili smo 18 bodova u prvom dijelu prvenstva, nemamo ni jedan poraz u prvenstvu na domaćem terenu, osvojili smo međimurski kup. Više od toga u ovom trenutku nije išlo.

Trenutno imamo zasluženi odmor i s pripremama krećemo 7. siječnja. Što se tiče igračkog kadra, pokušat ćemo dovesti dva do tri kvalitetna igrača kako bi što bolje krenuli u drugi dio sezone te posložili temelje za iduće prvenstvo gdje težimo višim ciljevima. Svima želim sve najbolje u novoj 2017. godini.’