Trećeligaški odbojkaški rezultati

Odigrane su utakmice treće odbojkaške lige u muškoj i ženskoj konkurenciji. U derbiju lige Plavi iz Peklenice kod kuće su pobijedili prvaka OK Žerek iz Varaždina i najavili da bi ovo mogla biti njihova sezona. Neizvjesno je bilo samo u drugom setu koji je završio 25:23. Prvi i treći neočekivano lagano za Pekleničane.

Pobjeda Plavih protiv Žereka

Maksimalni učinak nakon tri kola imaju i veterani Centrometala koji su lagano do tri boda došli na gostovanju kod Totovca. Momčad Poljanca očekivano je slavila u Nedelišću protiv mlade momčadi Centrometala maksimalnim rezultatom 3:0.

Rezultati trećeg kola međimurskih klubova:
Centrometal II – Poljanec 0:3 (9:25, 18:25, 16:25)
Totovec – Centrometal veterani 0:3 (17:25, 21:25, 12:25)
Plavi Peklenica – Zerek Varaždin 3:0 (25:16, 25:23, 25:11)

Kod djevojaka igran je derbi susret lige između Kaštela II i Centrometala. Utakmicu je u dvorani u Belici pratio velik broj navijača jedne i druge ekipe. Prva dva seta bila su vrlo izjednačena, prvi je pripao domaćima 25:23, drugi Centrometalu 26:24. U trećem setu u jednoj rotaciji Centrometalovke nikako nisu uspijevale napraviti promjenu, nakon toga se potpuno raspale i izgubile 25:7. Potpuno isto dogodilo im se i u četvrtom setu koji je završio 25:8.