Pobjeda Međimurja, remi Trnave i Katarine Zrinski, poraz Nedelišća

U prvom kolu 1. HNL za žene imali smo međimurski derbi u kojemu je Trnava u Goričanu dočekala Katarinu Zrinski iz Čakovca. Susret je završio bez pobjednika 2:2. U prvom dijelu prednost Trnave 2:1, a u nastavku Čakovčanke jednim golom dolaze do jednog boda.

Međimurski derbi završio je podjelom bodova

1. HNL žene: Trnava (G) – Katarina Zrinski 2:2

3. HNL istok: Slavlje Međimurja u Pleternici

U 3. HNL istok u 4. kolu Međimurje je gostovalo u Pleternici kod Slavije i tamo je došlo do četvrte uzastopne pobjede. Čakovčani su slavili 2:0 s golom u prvom dijelu Erića (’37) i u drugom Golika (’84 kazneni udarac). ‘Na kraju uvjerljiva pobjeda gostiju, iako je odnos snaga na terenu bio podjednak. Kod 1:0 smo bili dobri i malo je nedostajalo da izjednačimo pa kad smo krenuli va bank u pokušaju izjednačenja, ali nakon jedne kontre gosti su dobili penal pa to na kraju izgleda uvjerljivo. Apsolutno zaslužena pobjeda gostiju u jednoj ravnopravnoj utakmici’, rekao je trener Slavije Dalibor Bognar.

3. HNL istok: Slavija – Međimurje 0:2

MŽNL: Slobodi bod, poraz Nedelišća

U subotu su u Slakovcu igrali Sloboda i Jalžabet. Kako su se sastali, tako su se i rastali, s najnepopularnijih 0:0.

Slakovčani kod kuće bez gola

Nedelišće je gostovalo kod Zelengaja. Prvi dio završio je 1:1. U nastavku uspješniji Zelengaj koji slavi 3:2.

MŽNL: subota Sloboda (Slakovec) – Jalžabet 0:0, Zelengaj – Nedelišće 3:2. Nedjelja Pušćine – Polet (Sveti Martin na Muri), Mladost Komet (Prelog) – Sloga (Čakovec), Međimurec – Rudar, Varteks – Podravina i Zadrugar – Novi Marof.

1. ŽNL: Domaća i gostujuća pobjeda

Hodošan je bio uspješan domaćin pobijedivši Spartak 2:0 s golom u svakom poluvremenu.

Hodošan je vratio Spartaku za poraz u kupu

Mladost Palinovec je poražena od Graničara iz Kotoribe 1:5. Poluvrijeme je bilo 1:2, a u nastavku još tri gola Kotoripčana za visoku pobjedu.

1. ŽNL: subota Mladost (Palinovec) – Graničar (Kotoriba) 1:5 i Hodošan – Spartak 2:0. Nedjelja Mladost (Ivanovec) – Polet (Pribislavec), Sloga (Štrigova) – Galeb, Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Naprijed, BSK – Centrometal, Trnava – Omladinac (Novo Selo Rok) i Mladost (Sveta Marija) – Dinamo (Domašinec).

2. ŽNL skupina A: Gol vrijedan tri boda

U Savskoj Vesi pobjeda Bratstva nad Croatijom 1:0. U prvom dijelu bez golova, u nastavku je jedan gol domaćinu donio sva tri boda.

Slavlje Bratstva u Savskoj Vesi

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (Savska Ves) – Croatia 1:0. Nedjelja Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Omladinac (Držmiurec Strelec), Borac (Turčišće) – Kraljevčan 38, Vidovčan – ČSK, Strahoninec – Podturen, Budućnost (Miklavec) – Dinamo (Palovec), Mladost (Dekanovec) – Dubravčan i Drava (Donji Mihaljevec) – Dubrava.

2. ŽNL skupina B: Dvije minimalne domaće pobjede

U Štrukovcu pobjeda Hajduka nad Plavima iz Peklenice 2:1 sa svim golovima u prvom poluvremenu.

Vučetinec je pobijedio Mali Mihaljevec 2:1. Poluvrijeme je završilo 1:0. Mihaljevčani su poravnali na 1:1, no Vučetinec drugim golom dolazi do pobjede i sva tri boda.

2. ŽNL skupina B: subota Hajduk (Štrukovec) – Plavi (Peklenica) 2:1 i Vučetinec – Mali Mihaljevec 2:1. Nedjelja Zasadbreg 77 – Šenkovec, Venera – Trnovec, Mura – Bratstvo (Jurovec), Omladinac (Mačkovec) – Donji Koncovčak, Pobjeda – Hajduk (Brezje) i Sokol – Sloboda (M).

3. ŽNL: Tri gola i tri boda Radničkog

U Gornjem Kraljevcu poraz Napretka od Radničkog 0:3 s jednim golom u prvom poluvremenu i još dva u nastavku.

3. ŽNL: subota Napredak – Radnički 0:3. Nedjelja Mladost (Selnica) – Budućnost (Podbrest), Bratstvo (Preseka) – Parag, Jadran – Otok, Dinamo (Žiškovec) – Draškovec, Torpedo – Borac (Donji Hrašćan). Drava (Kuršanec) je slobodna.