Nova pobjeda Međimurja u gostima, u županijskim ligama dominacija domaćina

U 3. HNL istok Međimurje je slavilo u gostima kod Višnjevca 1:0 golom Vuka u 44. minuti. Čakovčani su bili prilično oslabljeni neigranjem Golika, Braniloviča, Kristića i Petrovića, no uspjeli su doći do nove gostujuće pobjede i opet nisu primili gol.

3. HNL istok: Višnjevac – Međimurje 0:1.

1. ŽNL: Palovčanima gostujući bod

U 1. ŽNL Omladinac Novo Selo Rok i Dinamo Palovec odigrali su 1:1. Poluvrijeme je bilo bez golova. U drugom dijelu poveli su Palovčani, a domaćini su izjednačili za podjelu bodova.

Polet je u Pribislavcu porazio Mladost iz Palinovca 3:1. Poluvrijeme je bilo !:0 golom Palfija. U nastavku na 2:0 rezultat povećava Dario Bašek, a Palinovčani smanjuju na 2:1. Golom Sinše Bakse iz slobodnog udarca domaćin potvrđuje pobjedu.

Ivan Dominić, trener Poleta iz Pribislavca

U Ivanovcu pobjeda Mladosti nad Spartakom 2:0 s jednim golom u svakom poluvremenu.

Domaća pobjeda Ivanovčana

1. ŽNL: subota Omladinac (Novo Selo Rok) – Dinamo (Palovec) 1:1, Polet (Pribislavec) – Mladost (Palinovec) 2:1, Mladost (Ivanovec) – Spartak 2:0. Nedjelja u 10:00 sati Sloga (Čakovec) – Sokol, u 17:00 sati BSK – Dinamo (Domašinec), Mladost (Sveta Marija) – Galeb, Trnava – Sloboda (Mihovljan), Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Kraljevčan 38.

2. ŽNL skupina A: Bratstvo (SV) jednim golom do sva tri boda

U Savskoj Vesi u mirnoj i korektnoj utakmici Bratstvo je porazilo Budućnost iz Miklavca 1:0. Poluvrijeme je bilo bez golova, a gol vrijedan tri boda postignuo je Ljudevit Gal u 68. minuti.

Gol vrijedan tri boda za Bratsvo iz Savske Vesi

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (Savska Ves) – Budućnost (Miklavec) 1:0. Nedjelja u 17:00 sati Vidovčan – Strahoninec, Dubravčan – Borac (Turčišće), Dubrava – ČSK, Draškovec – Drava (Donji Mihaljevec), Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Croatia, Omladinac (Mačkovec) – Hodošan, Omladinac (Držimurec Strelec) – Otok.

2. ŽNL skupina B: Četiri domaće pobjede

U Gornjem Kraljevcu pobjeda Napretka nad Trnovcem 3:2. Gosti su poveli, domaćin poravnao i poluvrijeme je 1:1. U nastavku opet prednost gostiju 1:2, a u zadnjih desetak dva domaća gola za sva tri boda.

Vučetinec je bio siguran domaćin protiv Bratstva iz Jurovca 5:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Petarda Vučetinca

U Štrukovcu pobjeda Hajduka nad Zebancom 4:2. Prvi dio završio je 1:0.

U Peklenici domaća pobjeda Plavih nad Malim Mihaljevcom 2:1.

2. ŽNL skupina B: subota Napredak – Trnovec 3:2, Vučetinec – Bratstvo (Jurovec) 5:1, Hajduk (Štrukovec) – Zebanec 4:2, Plavi (Peklenica) – Mali Mihaljevec 2:1. Nedjelja u 17:00 sati Venera – Mura, Šenkovec – Zasadbreg 77, Pobjeda – Donji Koncovčak, Sloga (Štrigova) – Hajduk (Brezje).

3. ŽNL: Dvanaest komada Podturna

Lider Podturen nastavlja u žestkom ritmu. Kod kuće su pregazili Mladost iz Selnice 12:0. Poluvrijeme je bilo 4:0. U nastavku dosta izmjena kod domaćina koje su još više nagazili goste s čak osam golova.

3. ŽNL: subota Podturen – Mladost (Selanica) 12:0. Nedjelja u 17:00 sati Torpedo – Drava (Kuršanec), Bratstvo (Preseka) – Mladost (Dekanovec), Borac (Donji Hrašćan) – Parag, Radnički – Budućnost (Podbrest). Dinamo (Žiškovec) i Jadran su slobodni.