Nova pobjeda rukometaša Nedelišća

U 16. kolu 3. HRL Sjever ove subote u derbiju kola, domaći rukometaši Nedelišća pokazali su gostima iz Novske zašto su trenutno na drugom mjestu te ih pobijedili rezultatom 32:19.

Prvo poluvrijeme domaćina sigurno najbolje izdanje u ovoj sezoni. U utakmicu su ušli puni samopouzdanja te nadigrali protivnika u svim segmentima igre. Odlična agresivna obrana, napad besprijekoran, golmani na visini zadatka te rezultat nije mogao izostati. Na poluvremenu deset golova prednosti i rezultat 21:11.

U nastavku igre trener domaćih Matija Kraljić stalno mijenja, a igrači se odužuju dobrom igrom. Najefikasniji u susretu bio je domaći igrač Srnec s postignutih 8 golova. Nedelišće i dalje zauzima drugo mjesto, ali sad sa samo tri bodova razlike, jer je prvi Trnovec u ovom kolu odigrao neriješeno. Slijedeći vikend rukometaši Nedelišća putuju u susjedni Varaždin ekipi GRK Varaždin 1930 II.

Protiv Novske igrali su golmani I. Paler, K. Obadić, igrači J. Trstoglavec, E. Radiković (5), F. Goričanec (3), I Srnec (8), J. Prekupec (2), J. Potočnjak (1), M. Radović (2), F. Jakšić, I. Blagus (2), I. Bedić (3), T. Tkalčec (1), M Goričanec (2), J. Zebec, T. Bratković (3), trener M.Kraljić.