Dva susreta MŽNL i dva neriješena rezultata

U Svetom Martinu na Muri u suretu prvog proljetnog kola MŽNL Čakovec – Varaždin Polet i Naprijed su odigrali 2:2 pred oko 250 gledatelja. Golom Andreja Goričanca poveo je domaćin u 13. minuti. Gosti poravnavaju na 1:1 u 16. minuti golom Vukovića nakon čega je došlo do kratkog prekida jer su gostujući navijači bacili dimnu bombu. U 20. minuti drugi gol Goričanca za 2:1, a Naprijed uzvraća u 30. minuti golom Horvata. U prvih pola sata čak četiri gola, do kraja susreta bez golova i na kraju podjela bodova.

Neriješeno je bilo i u Prelogu gdje su Mladot Komet i Sloboda Slakovec odigrali 1:1. Domaćin je pred oko 150 gledatelja poveo u 38. minuti golom Balenta, a Slakovčani su poravnali u nastavku u 57. minuti golom Fučka.

Ostali susreti MŽNL igraju se u nedjelju od 14:30 sati.

MŽNL: subota Polet (SMnM) – Naprijed 2:2 i Mladost Komet – Sloboda (Slakovec) 1:1. Nedjelja u 14:30 sati Međimurec – Rudar, Jalžabet – Centrometal, Graničar – Nedelišće, Plitvica – Pušćine, Varteks – Zadrugar i Zelengaj – Novi Marof.