U Prelogu najbolji NŠ Međimurje i Veržej

U subotu, 20. veljače 2016. godine u dvorani DG Sport u Prelogu, održani je međunarodni malonogometni turnir za kategorije U – 8 i U – 10 u organizaciji Nogometne škole Međimurje Čakovec.

Na turniru su sudjelovale ukupno 32 ekipe iz Mađarske, Slovenije i Hrvatske u obje kategorije. Turnir U-8 (rođeni 2007. i mlađi) održao se u jutarnjim satima i na njemu je sudjelovale ekipe:
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

Na kraju dramatične i vrlo napete borbe 1. mjesto osvojila je ekipa Nogometne škole Međimurje za koju su nastupali ovi nogometaši: LUKA ZLATAREK, ANASTAS ARNAUDOVSKI, ROAN POSAVEC, KARLO NOVAK, ŠIMUN SKOKO, TEODOR LUKMAN, NIKO ŠTEFULJ, JAN BELOVIĆ pod vodstvom trenera Marinka Horvata, prof.

2. mjesto pripalo je ekipi NŠ Spartak Mala Subotica, dok je 3. mjesto osvojila ekipa NK RUDAR – VELENJE 1 .

Nagrađeni su i najbolji pojedinci turnira:
NAJ STRIJELAC : ŠIMUN SKOKO NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1
NAJ IGRAČ: SVITLICA TJAŠ NK RUDAR – VELENJE 1
NAJ GOLMAN: LUKA ZLATAREK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1

U poslijepodnevnim satima igrao se turnir za kategoriju U – 10 (rođeni 2005. i mlađi). Također je sudjelovalo 16 ekipa iz Slovenije, Mađarske i Hrvatske:
NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – Čakovec

Nakon uzbudljivih utakmica, gledali smo slovesnko finale u kojem su nastupale ekipe NK VERŽEJ Sijalka i NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ . Pobjedu je odnijela ekipa NK VERŽEJ Sijalka koja je bila sretnija i spretnija u raspucavanju kaznenih udaraca, pošto je finale nakon 15 minuta igre završilo 0:0. Turnir je završio sljedećim poretkom:
1. NK VERŽEJ Sijalka (SLO)
2. NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ (SLO)
3. NK SLOBODA ŠN – Varaždin
4. NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1

Vrijedne nagrade obradovale su najbolje pojedince i u ovoj kategoriji:
NAJ STRIJELAC: DINO HORVAT NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 1
NAJ IGRAČ: PAJEK JURE NK VERŽEJ Sijalka (SLO)
NAJ GOLMAN: FRAS NIK NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ (SLO)

U zabavnom dijelu programa, svojim su nas nastupom obradovale mlađe kadetkinje Mažoretkinja Nedelišće, kojima se zahvaljujemo na plesu i sudjelovanju u finalnom dijelu turnira. Na kraju, spomenimo sponzore ovog turnira koji su pomogli u realizaciji: poduzeću Tri Pro, Sportajmo i Tiskari Letis. Velika zahvala svim roditeljima koji su svojim zalaganjem i napornim radom sudjelovali u organizaciji i realizaciji ovog turnira.