Pobjeda odbojkaša Nedelišća

Odbojkaši Nedelišća krenuli su na vruće gostovanje protiv Croatie, jedine ekipe koja ih je uspjela pobijediti u dosadašnjem dijelu prvenstva bez četvorice igrača. Utakmica je neočekivano dobro krenula za Nedelišće koje je na početku povelo 14:2 nakon čega dolazi do buđenja odbojkaša Croatie. Ipak prvi set je sigurno završio 25:20 za Nedelišće.

U nastavku utakmice kao da se na terenu nalazi potpuno druga ekipa Nedelišća. Ništa im nije polazilo za rukom, promašilo se previše servisa, a zagrebački odbojkaši prolazili su na mreži kao da bloka nema. Dva slijedeća dva seta odlaze na stranu domaćih sa 25:17 i 25:19.

U četvrtom setu Nedelišće dolazi do daha i cijeli set se igra poen za poen. Croatia ima i meč loptu kod 24:23, ali kapetan Marko David koristi svoj odličan napad i blok autom izjednačuje. Potom Nedelišće dolazi do set loptu koju odmah koristi. U petom setu Nedelišće prikazuje igru iz prvog seta, vodi 8:2 i 12:6. Croatia ponovno hvata priključak, ali sa sredine Božidar Pergar donosi pobjedu Nedelišću 15:12. U slijedećem kolu Nedelišće je slobodno, a potom opet idu na gostovanje kod druge momčadi zagrebačke Mladosti.