Prijateljska utakmica: Vidovčan i Otok bez pobjednika

Prva pripremna utakmica ovog dijela sezone između NK Vidovčana iz Donjeg Vidovca završila, člana 2.MNL skupine A i NK Otok iz istoimenoga mjesta i ranga natjecanja završila je 1:1.

Bila je to utakmica koja je za početak zadovoljila zahtjeve struke, ali tridesetak promrzlih gledatelja. Domaći igrači su imali više od igre, više prigoda, no u konačnici su izostali zgodici. Oba pogotka su postignuta u prvom dijelu. Vidovčan je poveo u 14.minuti pogotkom Karla Rebreka, pridošlicom iz kotoripskog Graničara, a 7 minuta poslije Granatir je postavio konačni rezultat susreta.

Susret je sudio Morano Vlah iz Donjeg Mihaljevca.

Već sutra Vidovčanu u goste dolaze županijski nogometni prvoligaši, nogometaši Mladosti iz Palinovca. Susret počinje u 15 sati. Prema riječima Damira Ujlakija, trenera Vidovčana, oni će još jednog suparnika glede užurbanog uigravanja pokušati pronaći tijekom tjedna, a u nedjelju će im doći u goste susjedi iz Svete Marije, županijski nogometni prvoligaš Mladost.