Rezultat puno bolji od igre

U pripremnom nogometnom susretu odigranom na stadionu Mladosti Međimurje je u posljednjoj probi uoči prvenstva pobijedilo Zelinu 3:0. Rezultat je daleko bolji od igre, osobite one u prvom poluvremenu. Strijelci za Čakovčane bili su Vuk, Sambolec i Malenović. Kroz tjedan dana počinje prvenstvo kada u Čakovcu gostuje Podravina.

Međimurje – Zelina

U Otoku je Mladost Komet Prelog poražen od Lošinja 0:5. Već je poluvrijeme bilo 0:4 za goste. Gosti puno bolji i sasvim zasluženo pobijedili visokom razlikom. U nedjelju od 13:30 sati igraju ČSK i Lošinj.

Graničar Legrad i Mladost Sveta Marija odigrali su 1:1 s oba gola u drugom poluvremenu. U subotu je Budućnost poražena u Podbrestvu od Jedinstva iz Gornjeg Mihaljevca 1:5. U nedjelju od 15:00 sati igraju Trnovec i Jedinstvo (GM).

Graničar Legrad – Mladost Sveta Marija

Pušćine u nedjelju u 15:00 sati igra s Tehničarem iz Cvetkovca.

Imate li vi koji subotnji nogometni rezultat ili nedjeljnu najavu možete ostaviti u komentaru ispod teksta ili poslati na mail zeljko@emedjimurje.hr.