Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
UPORNI I MARLJIVI Pozvani na Županijsko natjecanje iz matematike 2021.

KRALJICA ZNANOSTI

UPORNI I MARLJIVI Pozvani na Županijsko natjecanje iz matematike 2021.

Nakon Školskog natjecanja iz matematike najbolji su pozvani na Županijsko natjecanje koje će se održati u ponedjeljak 29. ožujka u 10:00 sati u I. OŠ Čakovec.

Čestitke svima učenicima koji su se uputili u rješavanje teških matematičkih zadataka, a osobito onima najboljima koji su svojim bodovnim učinkom izborili plasman na Županijsko natjecanje.
POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE 2021.

4. razred
Filip Sklepić OŠ Petar Zrinski
Andro Rapaić II. OŠ Čakovec
Matija Hrustek OŠ Petar Zrinski
Jakov Šarić III.OŠ Čakovec
Niko Kanižaj OŠ Sveta Marija
Antonio Kvakan OŠ Sveta Marija
Grga Brnadić OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Bruno Blažević Pavić OŠ Petar Zrinski
Oleg Jeđut OŠ Petar Zrinski
Ruben Bađari OŠ Prelog
Petar Filo OŠ Petar Zrinski
Neva Haramija II. OŠ Čakovec
Pia Petković OŠ Petar Zrinski
Karlo Košak OŠ Sveta Marija
Lara Bel II. OŠ Čakovec
Martin Podobnik III.OŠ Čakovec
Karlo  Pintarić OŠ Nedelišće
Marta  Topolnjak OŠ Nedelišće
Tomo Tonković III.OŠ Čakovec
Neva Dolar II. OŠ Čakovec
Lovro Vinko OŠ Selnica
Petar Slukić OŠ Nedelišće
5. razred
Ivan Katalenić OŠ Sv. Martin na Muri
Ivano Lukačević II. OŠ Čakovec
Domagoj Šoštarić OŠ I. G. Kovačića
Andro Lovrenčić OŠ Donja Dubrava
Nataša Drakulić I.OŠ Čakovec
Abel  Baranašić OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Luka Lukša OŠ Donja Dubrava
Taša  Tkalec OŠ I. G. Kovačića
Marko  Horvat II. OŠ Čakovec
Marta Jezernik III.osnovna škola Čakovec
Dora Čonda OŠ I. G. Kovačića
David Koštarić I.OŠ Čakovec
Toni Jagec OŠ Strahoninec
Fran  Zadravec II. OŠ Čakovec
Eva Radiković I.OŠ Čakovec
Asja  Treska OŠ Nedelišće
Arien  Kovačić I.OŠ Čakovec
Fran Novak OŠ Štrigova
Lara  Šalamon III.osnovna škola Čakovec
Emil Goričanec III.osnovna škola Čakovec
Gita Podgorelec OŠ Selnica
Lovro Erdelji OŠ Jože Horvata Kotoriba
Dora Kovač OŠ Domašinec
Elena Vrtarić OŠ Strahoninec
Leona  Pokos OŠ Nedelišće
Vilim Preložnjak OŠ Nedelušće
Kevin  Hajdari OŠ I. G. Kovačića
Lea  Lepen OŠ I. G. Kovačića
David  Rušec OŠ Nedelišće    
Noa Molnar OŠ Nedelišće
Katja  Zorković OŠ Nedelišće
Fran Đaković OŠ I. G. Kovačića
Barbara Kodba OŠ Štrigova
Karlo  Lukša OŠ Donja Dubrava
6. razred
Leo Dragović OŠ Podturen
Michelle Mesarić III.osnovna škola Čakovec
Maja Slaviček I.OŠ Čakovec
Fran Ivan Marić I.OŠ Čakovec
Katarina Hamonajec I. G. Kovačića
Nikola Dolenec I.OŠ Čakovec
Neda Grabrović OŠ Strahoninec
Maja Tkalčec OŠ Selnica
Vito Peti III.osnovna škola Čakovec
Dora Perhoč OŠ Selnica
David Toplek OŠ Ivanovec
Lucija Bočkaj I.OŠ Čakovec
Ena Škoda OŠ Prelog
Liam Mičić I.OŠ Čakovec
Lovro  Kutnjak OŠ Nedelišće
Mirta Žerjav I.OŠ Čakovec
Lovro Hoblaj OŠ I. G. Kovačića
7. razred
Karlo Vinko OŠ Selnica
David Jambrošić OŠ I. G. Kovačića
Lovro  Gašparić I.OŠ Čakovec
Hana Pfeifer Kacian III.osnovna škola Čakovec
Nela Sabolić III.osnovna škola Čakovec
Eva Bogomolec OŠ Prelog
David Konjević OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Katja Plevnjak I.OŠ Čakovec
Ivan Kregar OŠ Strahoninec
Fran Janči II. OŠ Čakovec
Leon Bistrović OŠ I. G. Kovačića
Dorotea Tilošanec OŠ Jože Horvata
Nika Kuzmić OŠ Donja Dubrava
Manuel Measrić III.osnovna škola Čakovec
Kira Kečkeš OŠ Prelog
Korana Drakulić I.OŠ Čakovec
Adrian Kos OŠ Prelog
Klara Benč OŠ Prelog
Gabrijel Murk I.OŠ Čakovec
Ivan Vuk II.OŠ Čakovec
Andro Sokač OŠ Prelog
Isabell Sršan OŠ Mursko Središće
Nina Meglić OŠ Ivanovec
Ivona  Međimurec OŠ Donja Dubrava
Vita Kukolj OŠ Jože Horvata
8. razred
Nikola Šafarić OŠ Štrigova
Andrija Železnjak II. OŠ Čakovec
Dominik Vugrinec III.osnovna škola Čakovec

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!