Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
UH TA MATEMATIKA Na županijsko natjecanje pozvan 101 osnovnoškolac

KRALJICA SVIH ZNANOSTI

UH TA MATEMATIKA Na županijsko natjecanje pozvan 101 osnovnoškolac

Županijsko natjecanje iz matematike za osnovne škole održat će se 4. ožujka 2020. godine u I. OŠ Čakovec.

Nakon održanog školskog natjecanja Županijsko povjerenstvo iz matematike pregledalo je sve pristigle testove te napravilo korekcije i izmjene bodovanja po priloženim uputama dobivenih od strane Državnog povjerenstva. Na taj način ujednačio se kriterij bodovanja svim učenicima naše županije.

Županijsko natjecanje iz matematike održat će se 4.ožujka 2020. godine u I. OŠ Čakovec.
4. razred
Abel Baranašić
OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Ivano  Lukačević II. OŠ Čakovec
Šimun Sokač OŠ Prelog
David Horvat OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica    
Nataša Drakulić I.OŠ Čakovec    
Marko Horvat II. OŠ Čakovec    
Lovro Erdelji OŠ Jože Horvata Kotoriba    
Lara Šalamon III. OŠ Čakovec    
Marta Jezernik III. OŠ Čakovec    
Fran Zadravec II. OŠ Čakovec    
Eva Radiković I.OŠ Čakovec    
David Koštarić I.OŠ Čakovec    
Karlo Friščić OŠPetar Zrinski Šenkovec    
Elena Vrtarić OŠ Strahoninec    
Dorian Gombar I.OŠ Čakovec    
Maksim Juras OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica    
Adrian Murk I.OŠ Čakovec    
Tena Mikolaj OŠ Petar Zrinski Šenkovec    
Helena Kovač OŠ Štrigova    
Mislav Maračić I.OŠ Čakovec    
Toni Jagec OŠ Strahoninec    
5. razred
Michelle Mesarić
III. OŠ Čakovec
Noel Novak OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Leo Dragović OŠ Podturen
Ema Fegeš OŠ Dr. I. Novaka
Liam Mičić I.OŠ Čakovec
Petar Furdi OŠ Podturen
Fran Ivan Marić I.OŠ Čakovec
Zoja Šestak OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Maja Slaviček I.OŠ Čakovec
Lucija Bočkaj I.OŠ Čakovec
Matija Šopar I.OŠ Čakovec
Pablo Srpak Šoltić I.OŠ Čakovec
Rene Mikulan OŠ Gornji Mihaljevec
Sara Rođak Osnovna škola Prelog
Liam Rok I.OŠ Čakovec
Lovro Kutnjak OŠ Nedelišće
Fran Vurušić OŠ Gornji Mihaljevec
Maja Tkalčec OŠ Selnica
Nina Turk OŠ Belica
Nikola Dolenec I.OŠ Čakovec
Lorena Lukša OŠ Nedelišće
Patrik Rakić I.OŠ Čakovec
Kaja Horvat OŠ Vladimira Nazora
Borna Fućak OŠ Mursko Središće
Gabrijela Flinčec OŠ Gornji Mihaljevec
6. razred
Ela Jambrović
OŠ Gornji Mihaljevec
Korana Drakulić I.OŠ Čakovec
Nela Sabolić III. OŠ Čakovec
Ema Nestić OŠ Jože Horvata Kotoriba
Hana Pfeifer Kacian III. OŠ Čakovec
Manuel Mesarić III. OŠ Čakovec
David Jambrošić I. G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu
Adrian Kos OŠ Prelog
Mateo Čurin OŠ Gornji Mihaljevec
Karlo Vinko OŠ Selnica
Gabrijel Štefić OŠ Donja Dubrava
Fran Tomašić OŠ Gornji Mihaljevec
Fran Janči II. OŠ Čakovec
Isabell Sršan OŠ Podturen
Eva Bogomolec OŠ Prelog
Ena Karamarković III. OŠ Čakovec
David  Horvat OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Vito Blažić I.OŠ Čakovec
Mateo Bujanić III. OŠ Čakovec
Ivona  Međimurec OŠ Donja Dubrava
Jura Novak OŠ Nedelišće
Zita Bel OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Vito Petković OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Jakov Radek OŠ Petar Zrinski Šenkovec
7. razred
Dominik Vugrine
c III. OŠ Čakovec
Klara Kolac I.OŠ Čakovec
Andrija Železnjak II. OŠ Čakovec
Roko Gluhak II. OŠ Čakovec
Juraj Vičević OŠ Selnica
Viktor Šimunić OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Magdalena  Pinc II. OŠ Čakovec
Josip Đeri OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Kaja Gačal III. OŠ Čakovec
Filip Zadravec OŠ Gornji Mihaljevec
Filip David OŠ Selnica
Luka Škvorc OŠ Nedelišće
Laura Karlovčec III. OŠ Čakovec
Nikola Šafarić OŠ Štrigova
Haja Rapaić II. OŠ Čakovec
Noa  Kostel II. OŠ Čakovec
Nika Bermanec OŠ Domašinec
Ema  Topolnjak OŠ Nedelišće
Franjo Lajtman OŠ Dr. Vinka Žganca
Luka Logožar OŠ Nedelišće
8. razred
Marija Dora Marodi
II. OŠ Čakovec
Danijel Pilaj OŠ Gornji Mihaljevec
Jakov Biškup OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Vedran Novaković II. OŠ Čakovec
Leona Kovač OŠ Gornji Mihaljevec
Denis Toplek I.OŠ Čakovec
Vito Bistrović III. OŠ Čakovec
Vito List III. OŠ Čakovec
Fran  Kolarić OŠ Donja Dubrava
Konrad Vikert III. OŠ Čakovec
Tena Perhoč OŠ Selnica
Luka Kralj OŠ Gornji Mihaljevec

Pročitajte i ovo
Najgledaniji video
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!