
Općina Donja Dubrava sufinancirala je lakiranje parketa u učionicama OŠ Donja Dubrava s 5.000 eura. Načelnik i ravnateljica obišli završene radove.
Tijekom ljetnih školskih praznika Općina Donja Dubrava sufinancirala je radove lakiranja parketa u četiri učionice Osnovne škole Donja Dubrava. Vrijednost ulaganja iznosila je 5.000 eura.
Posjet načelnika i ravnateljice
U ponedjeljak, 1. rujna 2025. godine, načelnik Općine Donja Dubrava Damir Vidović obavio je radnu posjetu školi. Tom je prilikom, zajedno s ravnateljicom Mirjanom Ribić, izvršio pregled izvedenih radova.

Oboje su izrazili zadovoljstvo kvalitetom obavljenog posla te naglasili kako je riječ o važnom ulaganju u poboljšanje školskih uvjeta.
Kontinuirana ulaganja u školu
Prilikom obilaska istaknuta je i važnost nastavka ulaganja u obrazovnu infrastrukturu, kako bi učenici i djelatnici škole imali što kvalitetnije uvjete za rad i boravak.
Općina Donja Dubrava poručila je da će i nadalje ostati posvećena stvaranju kvalitetnih uvjeta za odgoj i obrazovanje djece, ističući kako su oni temelj razvoja.





