SVAKA ČAST!

SREDNJA ŠKOLA PRELOG Sara Puklavec osvojila prvo mjesto na 14. Divljem triatlonu u Prelogu

Naša učenica, sportašica Sara Puklavec ni kroz praznike ne miruje

Tijekom ljeta sudjelovala je na nekoliko natjecanja, a posljednje u nizu bilo je ove nedjelje i to u Prelogu, gdje je održan 14. Divlji triatlon.

375 m plivanja, 12 km vožnje biciklom i 2,5 km trčanja buduća ekonomistica i perspektivna preloška plivačica savladala je bez problema i na cilj u svojoj kategoriji juniorki stigla – naravno prva!

Među brojnim Sarinim čestitarima bio je i 1. čovjek Grada Preloga – gradonačelnik i saborski zastupnik Ljubomir Kolarek, koji je i ove godine u ime Grada Preloga i TZ Grada Preloga podržao ovu sada već etabliranu utrku, čiji je organizator Društvo sportske rekreacije „Sportikus“ iz Preloga.

Oni koji gradonačelnika dobro poznaju znaju da je veliki ljubitelj sporta te da je i sam u mlađim danima bio aktivan u sportu; gotovo 20 godina bavio se rukometom, a autor je i knjige „50 godina rukometa u Prelogu“.