POSTANITE DIO NAŠEG TIMA

PRILIKA ZA POSAO eMedjimurje.hr zapošljava novinara na neodređeno

Pronalazite li radost u kontaktima s ljudima, osoba ste širokih interesa, te imate afinitet za pisano izražavanje, javite nam se!

eMedjimurje.hr postoji
trinaest godina, najčitaniji je online medij u Međimurskoj
županiji te je uz sestrinski online medij
Varazdinski.hr, partnerski povezan s RTL-om. Osim toga,
eMedjimurje.hr dio je Lista Međimurje, natiražnijeg tjednika u
Hrvatskoj.

Pronalazite li radost u kontaktima s ljudima, osoba ste širokih
interesa, te imate afinitet za pisano izražavanje, postanite dio
našeg novinarskog tima!

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

NOVINAR/KA

Opis posla

Posao podrazumijeva pronalaženje tema, pisanje članaka,
upravljanje sustavom za objavu, rad na društvenim mrežama,
osnovna znanja o fotografiji i videu… U moru uzbudljivih
novinarskih avantura kriju se, naravno, i neki ‘dosadni i
nekreativni’ zadaci, radi ravnoteže u svemiru. Uz Vas je vrijedna
redakcija, koja će pomoći da što brže napredujete.

  • zapošljavamo na neodređeno (uz probni rok)
  • nudimo ugodnu radnu atmosferu
  • open space radni prostor
  • fleksibilno radno vrijeme
  • naknadu putnih troškova

Uvjeti:

  • SSS, VŠS, VSS- novinarstvo, informatika, multimedija ili
    društveno – humanistički smjer
  • brzina i preciznost u radu, komunikacijske vještine
  • vozačka dozvola B kategorije

Kako se prijaviti?

Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na
email ksenija@inpromocija.hr

>> FOTOGALERIJA Ovo smo mi

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije