oglas za posao

OGLAS ZA POSAO Čakovečki mlinovi zapošljavaju radnike u proizvodnji i skladištu

Zaposli se u vodećoj prehrambeno-trgovačkoj kompaniji u Hrvatskoj

Tvrtka Čakovečki mlinovi d.d. zapošljava:

RADNIKA U PROIZVODNJI I SKLADIŠTU-
VILIČARIST (m/ž)

Mjesto rada: ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 2

Razina obrazovanja: Završena osnovna škola/
Srednja škola 3 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg
posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Nema smještaja

Poslodavac: Čakovečki mlinovi, dioničko društvo za proizvodnju i
promet prehrambenih proizvoda, Čakovec

Kontakt:

pisana zamolba: Čakovečki mlinovi, d.d., Mlinska
1, Čakovec

e-mailom: ljudski.resursi@cak-mlinovi.hr

telefon: 040 / 375 – 512 ili 091 / 618- 6446

OPIS POSLA:

Prema dnevnom planu rada raspoređuje se na  poslove radnog
mjesta “radnik u proizvodnji i skladištu” ili “viličarist” te u
skladu s rasporedom preuzima radne dužnosti i odgovornosti za
navedena radna mjesta.

Pomoćni poslovi u skladištu mlinarske industrije uključuju
manipulaciju gotove robe u skladištu, paletizaciju gotovih
proizvoda, utovar i istovar gotovih proizvoda, sirovina i
ambalaže, održavanje čistoće u skladištu, odgovornost za točnost
utovarenih količina, pregled i ispravnost paleta prilikom
utovara, čišćenje skladišta gotove robe i dijela mlina,
manipulacija viličarom

Uvjeti prijave:

  • potrebna minimalno završena osnovna škola i osposobljenost za
    upravljanje viličarom (potvrda)
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije uvjet.

Što nudimo:

  • Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
  • Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na
    neodređeno radno vrijeme
  • Redovita primanja i stimulacije
  • Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
  • Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u
    Hrvatskoj
  • Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih
    stručnjaka
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije