OGLAS ZA POSAO

OGLAS ZA POSAO Čakovečki mlinovi zapošljavaju pravnika

Tvrtka Čakovečki mlinovi d.d. zapošljava pravnika m/ž...

PRAVNIK M/Ž

Slobodno radno mjesto: Pravnik m/ž Čakovečki mlinovi d.d.

Opis posla:

  • osiguranje i kontrola usklađenosti poslovanja društva i grupe
    s relevantnim zakonima, internim pravilima i drugim propisima
  •  komunikacija i izvještavanje prema Burzi, HANFA-i i
    ostalim regulatornim i nadzornim tijelima u pravnoj domeni
  •  priprema i izrada dokumentacije za sjednice Uprave,
    Nadzornog i Revizijskog odbora te Glavne skupštine
  • izrada internih akata te usklađivanje istih sa zakonskim
    odredbama
  • zastupanje društva u pravnim postupcima
  • upravljanje imovinsko pravnim poslovima
  •  davanje pravnih mišljenja
  • sastavljanje ugovora o radu i odluka koji se odnose na radne
    odnose unutar društva te vođenje dokumentacije vezane uz
    kadrovsku politiku društva
  • utvrđivanje pravnih rizika kojima je tvrtka izložena ili bi
    mogla biti izložena
  • sastavljanje i pregled ugovora i drugih pravno relevantnih
    dokumenata

Uvjeti

  •  diploma pravnog fakulteta
  • najmanje 3 godine iskustva
  • dobro poznavanje relevantnih propisa – Zakona o trgovačkim
    društvima, Zakona o obveznim odnosima, Zakona o radu, Zakona o
    nepoštenim trgovačkim praksama, GDPR-a itd.
  • kompetentno poznavanje engleskog jezika
  • razvijene analitičke vještine i vještine rješavanja problema
  • razvijene organizacijske vještine i vještine upravljanja
    vremenom
  • proaktivna, komunikativna osoba, usmjerena na rezultate,
    točnost i timski rad
  • sposobni za rad i donošenje odluka pod pritiskom
  • radno mjesto Čakovec/Zagreb

Zaposlenje: Na neodređeno
Broj djelatnika: 1
Rok prijave: 31.05.2021
Potrebno iskustvo: najmanje 3 godine
iskustva
Način prijave: CV poslati na ljudski.resursi@cak-mlinovi.hr

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije