OGLAS ZA POSAO

Varaždinska tvrtka Marlex traži mjernike za stolariju (više djelatnika)

Varaždinska tvrtka Marlex d.o.o. bavi se proizvodnjom PVC, Alu i Drvo-alu stolarije, i najveći je proizvođač u Hrvatskoj.

Varaždinska tvrtka Marlex d.o.o. bavi se proizvodnjom PVC, Alu i
Drvo-alu stolarije, i najveći je proizvođač u Hrvatskoj.

Trenutno zapošljava preko 240 djelatnika.

Trenutno je aktivan oglas za poziciju:

Mjernik za građevinsku stolariju (m/ž)

– PVC, Alu i Drvo-Alu stolarija

– traži se više djelatnika

Opis posla:

– rad na terenu.

– obilazak gradilišta i objekata na terenu i vršenje izmjere
otvora za ugradnju stolarije

– precizna izrada prateće dokumentacije

Uvjeti:

– min. iskustvo na istom radnom mjestu od 2 godine.

– SSS tehničkog smjera – prednost

– organizacijske sposobnosti i usmjernost na detalje.

Vještine: MS Office

Vozačka dozvala kategorije B

Nudimo:

– probni rok/stalni radni odnos

– konitunirana edukacija

– službeni mobitel

– službeni automobil

Molbe slati na: posao@marlex.hr naslov
MJERNIK do 20.9.2020.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije