NE PROPUSTITE

EVENT NA KOJI SMO ČEKALE Osigurajte svoju ulaznicu na vrijeme i budite dio eventa „Sretna i zdrava žena“

Kad žena stavi sebe na prvo mjesto, 28. veljače u Termama Sv. Martin

U vremenu kada se od žena očekuje da budu uspješne, brižne, snažne i uvijek dostupne, briga o vlastitom zdravlju često ostaje po strani. Upravo zato već treću godinu zaredom nastaje event „Sretna i zdrava žena“, koji će se održati 28. veljače u Termama Sveti Martin od 14 sati

Event je namijenjen ženama u dobi od 35 do 55 godina, razdoblju života u kojem se tijelo, energija i potrebe mijenjaju, a pitanja postaju sve dublja. Cilj događanja je pružiti točne, stručne i provjerene informacije, u svijetu preplavljenom poluinformacijama i kontradiktornim savjetima.

Organizatorica eventa je Ines Okun, magistra ekonomije i certificirana trenerica za kondiciju, fitness te prenatalni i postnatalni trening. Fit by Ines specijalizirani je centar za žene u kojem se stručnost susreće s individualnim pristupom, a programi se provode u manjim skupinama kako bi se osigurao kvalitetan nadzor i sigurnost vježbanja.

Bilo da je cilj mršavljenje, rehabilitacija ili sigurno vježbanje tijekom trudnoće, tim Fit by Ines kontinuirano ulaže u edukacije i stručno usavršavanje. Uz treninge, centar nudi i cjelovitu podršku kroz savjetovanje o prehrani i zdravlju, uz multidisciplinarni tim stručnjaka iz područja kineziologije, fizioterapije i nutricionizma.

Kroz predavanja i razgovore sa stručnjakinjama iz područja nutricionizma, fitnessa, seksualnosti i mentalnog zdravlja, sudionice će dobiti konkretne smjernice kako bolje razumjeti svoje tijelo i um, ali i potvrdu da nisu same u izazovima s kojima se susreću.

Ovogodišnje teme obuhvaćaju:

  • prehranu žene nakon 35. godine
  • tjelesnu snagu i vitalnost u pedesetima
  • seksualnost kao važan, ali često zanemaren dio ženskog zdravlja
  • mentalno zdravlje kao temelj kvalitetnog života

Tea Premoša Bašek govorit će o prehrani žene nakon 35. godine, i kako ne nakupiti neželjene kilograme

Karmen Cecarko otvorit će temu seksualnosti, koja je i dalje svojevrsni tabu,” Ne boli me glava, nego sam umorna (istina o ženskoj želji)”

Teodora Miketa približit će važnost vježbana i snage u pedesetima, “Fit u pedesetima”

Dok će Sonja Švajhler zaokružiti program predavanjem o mentalnom zdravlju,” Funkcionalna izvana, raspadnuta iznutra: mentalno zdravlje žene koje sve nose”

Event okuplja žene koje žele znanje, podršku i prostor u kojem se o važnim temama govori otvoreno, bez srama i tabuiziranja.

„Sretna i zdrava žena“ nije samo edukativni susret, već prilika da žena zastane, posveti vrijeme sebi i napravi svjestan korak prema kvalitetnijem i ispunjenijem životu.

Broj mjesta je ograničen, zbog toga požurite po ulaznice na https://ulaznice.fitbyines.hr/ 

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije