novi feromont

NATJEČAJ za radno mjesto zavarivač

Novi Feromont d.o.o. zapošljava dva zavarivača – za vrhunskog zavarivača plaća 10.000,00 kn + putni troškovi

Novi Feromont d.o.o., proizvođačmetalnih konstrukcija, kućišta
transformatora te kućišta visokonaponskih prekidača i mjernih
uređaja, trenutno traži iskusnu, odgovornu i motiviranu osobu za
radno mjesto:

ZAVARIVAČ

2 Izvršitelja

UVJETI

  • SSS
  • radno iskustvo – uvjet
  • plaća – za vrhunskog zavarivača plaća 10.000,00 kn + putni
    troškovi
  • ovisno o znanju i zalaganju mogućnost stalnog zaposlenja

OPIS POSLOVA

  • zavarivanje uljenepropusnih zavara MIG/MAG i TIG postupkom B
    klase sukladno normi EN ISO 5817
  • ispitivanje nepropusnosti zavara vizualnom, penetrantskom
    ultrazvučnom metodom
  • atestiranje zavarivača u svim polžajima zavarivanja
  • čitanje crteža i planova zavarivanja

Ako želite  raditi u dinamičnom i stimulirajućem radnom
okruženju pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na
adresu firme Novi Feromont d.o.o., Kolodvorska 80B, Donji
Kraljevec ili na mail: jkrznar@noviferomont.hr

Najnovije