prelog

FESTIVAL NOGOMETA Evo pobjednika, najboljeg igrača i vratara kategorije U8

Ovogodišnje izdanje Festivala nogometa kojeg organizira nogometni klub Mladost Komet u Prelogu okupio je 118 ekipa

Festival nogometa ujedno je jedan od najvećih turnira u ovom kraju Hrvatske, a takmiče se uzrasti U6 (2018. godište i mlađi), U7 (2017. godište i mlađi), U8 (2016. godište i mlađi), U11 (2014. godište) i mlađi, U13 (2012. godište i mlađi) i U15 (2010. godište i mlađi).

Turnir se igra na tri nogometna terena, u dvoranama Osnovne škole Prelog i Sportsko rekreacijskog centra DG Sport u Prelogu. Prijavljene su ekipe iz susjedne Slovenije te iz Međimurske, Varaždinske, Koprivničko križevačke, Bjelovarsko bilogorske i Zagrebačke županije.

U kategoriji U8 pobjednik turnira je postala ekipa NK Varaždin-Naranđasti, drugi su bili NA Međimurje-Sivi, a treći NŠ ODK Trnava.

Za najboljeg igrača proglašen je David Šoković, za najboljeg vratara Sven Sebastijan Prstec, oba iz pobjedničke ekipe dok je najbolji strijelac bio Sebastian Špirk igrač NŠ ODK Trnava.

Svi oni primili su nagrade iz ruku Ivana Kosa dopredsjednika MNS-a i predsjednika komisije za mlađe uzraste. Takmičenje se nastavlja kategorijama U13, U15 i U17.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije