Fašnik

SERJOJNSKI FAŠNIK Cijeli grad pod maskama u petak, 13. veljače

Pet
13
13. veljače
16:00 - 17:00
Mursko Središće
Trg bana Josipa Jelačića 10
Mursko Središće
događaj je prošao

Iako nam je fašničko vrijeme ove godine zadalo malo glavobolje, jedno je sigurno:

Mali Serjojnski fašnik ide – i to u petak od 16:00 sati!

Ruta ostaje ista: parking Promenade – Frankopanska – Trg bana Josipa Jelačića do Gradske uprave.

Program se ne seli u zatvoreni prostor, budući da je sportska dvorana zauzeta, a ujedno i premala za smještaj svih sudionika, dok je i Sokolski dom također premalen. S obzirom na velik broj djece, boravak u zatvorenom prostoru iz zdravstvenih razloga nije povoljnija opcija, a vremenska prognoza za petak nudi znatno prikladnije uvjete i ugodniji ambijent za održavanje povorke na otvorenom.

Također, zbog izrazito nepovoljnih vremenskih uvjeta, povorka u subotu se ne može održati.

Nedjelja otpada zbog lošeg vremena, a dio skupina sudjeluje u drugim fašničkim povorkama, dok je utorak radni dan.

Stoga je naglasak jasan: petak u 16:00 ostaje termin okupljanja i povorke.

Obavještavamo javnost da se sve skupine koje su prijavljene i koje su se željele priključiti povorci mogu uključiti u povorku odmah iza Malog fašnika, a povorci se mogu pridružiti i individualne maškare, jer je fašnik najljepši kada smo svi zajedno pod maskama.

Ukoliko želite još se možete prijaviti na turistickazgms@gmail.com.

A nakon povorke – da se ne kaže da je bilo samo “šetnje”: sve maskirane očekuju kuhano vino i čaj, krafne te slani prigriz ispred Gradske uprave.

Masku na lice, osmijeh u džep – i vidimo se u petak u 16:00!

Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije