
U Sveta Marija danas se održava prodaja Katruža na mjesnoj tržnici. Građani su pozvani da podrže humanitarnu akciju i uključe se u plemenitu priču.
Društvo žena Sveta Marija putem društvenih mreža uputilo je poziv sumještanima da se danas uključe u humanitarnu akciju prodaje Katruža na mjesnoj tržnici.
U kratkoj objavi poručili su:
„Dragi sumještani, danas je prodaja Katruža na našoj tržnici, pa svi zajedno podržimo tu humanitarnu akciju.“
Organizatorice ovim putem pozivaju građane da svojim dolaskom i podrškom pomognu ovoj humanitarnoj inicijativi te još jednom pokažu zajedništvo i veliko srce mjesta.
Prodaja se održava na tržnici u Svetoj Mariji, a svi zainteresirani mještani mogu se uključiti i svojim doprinosom podržati akciju.










