
Udruga umirovljenika Prelog objavila je na Facebooku kako je u blagdanskom prosincu posjetila Depadansu Čakovec te korisnicima uljepšala dane prigodnim nastupom.
Udruga umirovljenika Prelog na svojoj je Facebook stranici objavila kako u blagdanskom mjesecu prosincu s posebnom radošću posjećuje domove za starije i nemoćne, nastojeći korisnicima uljepšati predbožićne i božićne dane.
Kako navode u objavi, ove su godine članovi Udruge posjetili Depadansu Čakovec, gdje su korisnicima priredili prigodan plesno-scenski nastup u duhu Božića. Nastup je bio ispunjen blagdanskim motivima, pjesmom i pokretom, a cilj mu je bio unijeti toplinu, vedrinu i osjećaj zajedništva među korisnike doma.
Iz Udruge umirovljenika Prelog ističu kako im ovakvi posjeti posebno znače, jer kroz druženje i umjetnički izričaj mogu razveseliti starije i nemoćne te im barem na trenutak uljepšati blagdansko razdoblje.
Objava je izazvala brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama, a članovi Udruge poručuju kako će i ubuduće nastaviti s ovakvim humanim i blagdanskim aktivnostima.




