Dan sjećanja

U SELNICI ODANA POČAST VUKOVARU I ŠKABRNJI Paljenje svijeća i molitva za žrtve Domovinskog rata

U Selnici je obilježen Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje. Načelnik Ervin Vičević zahvalio braniteljima i njihovim obiteljima na žrtvi i slobodi koju danas uživamo.

Danas, 15. studenoga 2025. godine, mještani Selnice okupili su se kako bi zajedno obilježili Dan sjećanja na stradanja u Vukovaru i Škabrnji. Riječ je o već tradicionalnom okupljanju u organizaciji Općine Selnica, koje se održava otkako je načelnik Ervin Vičević preuzeo dužnost.

Paljenjem svijeća, molitvom i polaganjem vijenca okupljeni su odali počast svim poginulima u Domovinskom ratu, prisjećajući se njihove hrabrosti i žrtve u borbi za slobodu koju danas uživamo.

„Sjećanje na njihove žrtve neka bude vječno. Sloboda koju uživamo danas rezultat je zajedničke borbe i solidarnosti. Hvala svim braniteljima i njihovim obiteljima na svemu što su učinili za našu domovinu“, poručio je načelnik Ervin Vičević.

Nakon službenog dijela, sudionici su se zadržali na zajedničkom druženju u organizaciji Općine Selnica, kojoj su zahvalili na toplom prijemu i održavanju tradicije sjećanja na heroje Domovinskog rata.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije