DOBROTVORNA BERBA

JUBILARNA GODINA Zaklada Katruža krenula u još jedan humanitarni podvig

Humanitarci iz Zaklade Katruža, upravo su krenuli prema prvoj stanici kod obitelji Čavničar u Stanetincu

Dobro raspoloženje vladalo je danas ispred Gradskih bazena “Marija Ružić” u Čakovcu, odakle su humanitarci iz Zaklade Katruža krenuli u svoj pohod na gorice.

U suradnji s Radijem 1, Zaklada Katruža organizirala je jubilarnu, 25. po redu akciju “Radio gorice”, gdje će volontere i prijatelje Zaklade Katruža i djelatnike Radija 1 ugostiti vinogradari u svojim vinogradima.

U toj će se akciji prikupljati grožđe, mošt i novčane donacije za nastavak Katružine misije dobrote.

Nakon prve stanice, humanitarni berači obići će još nekoliko vinograda, a velika završnica očekuje se u kavani Stridon u Štrigovi, gdje će berače dočekati članovi obitelji Golenko.

Naravno, dobro raspoloženje ide ruku pod ruku s glazbom i pjesmom pa će tako ove godine, humanitarni doprinos dati i Skandal bend uz Josipa Sanjkovića Mitricu.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije