
U unutrašnjosti promjenjivo sunčano uz povremene oblake i mogućnost kratkotrajnog pljuska. Temperature do 30 °C, u Dalmaciji toplije.
U unutrašnjosti Hrvatske danas nas očekuje promjenjivo sunčano vrijeme, uz povremeno više oblaka tijekom dana. Iako će veći dio dana biti suh i stabilan, postoji mala mogućnost za poneki kratkotrajni pljusak, osobito u popodnevnim satima u brdskim ili gorskim predjelima.
Vjetar će u kopnenim krajevima biti slab, bez izraženih udara, što pridonosi relativno ugodnom osjećaju vremena, unatoč još uvijek visokim temperaturama za sredinu srpnja. Najviše dnevne vrijednosti kretat će se od 25 do 30 °C, uz nešto svježije jutro.
Na Jadranu prijepodne puše umjerena do jaka bura, dok će se poslijepodne zamijeniti sjeverozapadnim i zapadnim vjetrom, osobito u Dalmaciji. Tamo će temperature ići i do 33 °C, pa će obala biti toplija od unutrašnjosti.
Unatoč ljetnom kalendaru, današnji dan donosi dašak osvježenja, osobito onima koji su se zasitili sparnih dana. Sve u svemu, pred nama je ugodan, donekle promjenjiv dan s mogućnošću da nas lokalni oblak kratko iznenadi.





