ZA DRUGAČIJI UKUS

PORCIJUNKULOVO Gastro kamiončeki, Belfast food i Zdravko Čolić Tribute Band – Urbana zona rastura

Urbana zona ove se godine širi na dodatni park kod Doma za starije i nemoćne osobe u Čakovcu

Kao što smo već pisali, na glavnoj pozornici Porcijunkulova, koje će se održavati od 30. srpnja do 3. kolovoza, na SRC-u Mladost nastupat će brojna poznata imena hrvatske estrade – Dalmatino, Doris Dragović, Dražen Zečić i Parni Valjak.

No, ako vam ta imena nisu po volji, malo manje gužve, ali ne i manje zabave očekuje vas u Urbanoj zoni Porcijunkulova koja se ove godine rasprostire čak na dva parka.

U Parku Rudolfa Kropeka ekipu željnu zabave tako očekuju tribute sastavi poput An Evening with Eric Clapton’s Songs (Ivan Pešut), sastav Pastiri koji sviraju obrade hitova Bijelog Dugmeta, Beatles Tribute Band, ali i Svadbarskim Sokakom – Zdravko Čolić Tribute band. Posebno raduje što se u Čakovec vraćaju Belfast Food koji će nastupiti na pozornici u Parku.

Urbana zona ove se godine širi i na novouređeni park kod Doma za starije i nemoćne u Čakovcu. Tamo će pak nastupati DJ-evi poput Vedrana Cara, DJ Topolka i DJ Lepa Mrena i brojni drugi. U tom će se parku podići i Disco Platz, a cijelu će atmosferu začiniti gastro kamiončeki, odnosno food trucks.

Ova nova zona idealna je za dnevni lounge chill program sa zanimljivom hranom i glazbom te vjerujem da će biti posjećena“, naglasio je Filip Horvat, direktor Turističke zajednice Grada Čakovca.

Ivica Šipuš iz ČK
Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije