
Raspjevani Vuzem u Selnici 2025. okupit će brojne izvođače na koncertu u čast Uskrsa. Doznajte tko sve nastupa i što vas očekuje!
Uskrsni ponedjeljak u Selnici i ove će godine biti obilježen na poseban način – glazbenim događanjem pod nazivom Raspjevani Vuzem u Selnici.
Manifestacija će se održati 21. travnja 2025. s početkom u 19 sati, a publiku očekuje bogat program u kojem sudjeluju brojni renomirani izvođači.
Raspjevani Vuzem u Selnici okuplja brojne izvođače
Na pozornici će se redati poznata imena domaće glazbene scene – Mirko Švenda Žiga, Blanka Tkalčić, Filip Hozjak, Juraj Vičević, Martina Sabljak, Lidija Bajuk, TS Frikovi i Anita Huđek.
Publici će se predstaviti i Antonio Tkalec, ŽVS sv. Marko – KUD Selnica, Chriztel Renae Aceveda, Etno duo Goga i Željko, Viktoria Brezarić, a večer će posebnu duhovnu notu dobiti zahvaljujući nastupu fra Miroslava Petraca.
Glazbena podloga povjerena je orkestru pod ravnanjem Tonija Eterovića, koji je ujedno i glazbeni producent cijelog programa. Ulogu voditelja preuzet će Branko Uvodić, čije će prepoznatljivo vođenje dodatno doprinijeti blagdanskom ugođaju.
Duhovna i kulturna proslava Uskrsa
Organizator, Općina Selnica, s ponosom nastavlja ovu lijepu tradiciju koja svake godine okuplja sve veći broj posjetitelja iz cijelog Međimurja i šire.
Ulaz je slobodan, a dobrodošli su svi koji žele Uskrs proslaviti uz duhovnu glazbu i toplo ozračje zajedništva.
Uskrsni ponedjeljak idealna je prilika da obiteljima i prijateljima podarite nezaboravnu večer ispunjenu pjesmom, emocijama i glazbom koja slavi život. Ne propustite ovu proslavu vuzemskih običaja u srcu Međimurja!
