NOVO RADNO MJESTO

AKTUALNO Dječji kirurg Sven Pal ostaje u Čakovcu, ali..

List Međimurje/Privatna arhiva

Čakovečka bolnica ostala je bez prvog dječjeg kirurga – dr. Sven Pal napustio je kirurgiju i prešao na rad u Zavod za hitnu medicinu Međimurske županije

Odluka o raskidu Ugovora o radu došla je od ravnatelja bolnice dr. Nikole Hrena, a dr. Pal će od sada raditi kao liječnik hitne pomoći.

Njegov novi angažman potvrdila je ravnateljica Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije Vladimira Kanižaj – Grabant:

Ovim putem Vas obavještavamo da je po natječaju za radno mjesto doktora medicine specijalista ili ugovornog zdravstvenog radnika primarne zdravstvene zaštite izabran dr. Sven Pal, specijalist dječje kirurgije.

Natječaj je bio raspisan 13. prosinca 2025. godine, a Pal će raditi na neodređeno, uz probni rok od tri mjeseca.

Sven Pal, koji je u čakovečkoj bolnici pružao specijalističku skrb djeci, sada će biti na usluzi pacijentima kojima je potrebna hitna pomoć.

Njegov odlazak iz bolnice sigurno će se osjetiti, no dobra vijest je da ostaje u Međimurju, gdje će i dalje pružati medicinsku skrb građanima.

Također, Osim njega, na novo radno mjesto dolazi i dr. Karla Posavec.

– Ovim putem Vas obavještavamo da je po natječaju za radno mjesto doktora medicine specijalista iii ugovornog zdravstvenog radnika primarne zdravstvene zaštite (m/z.) -2 (dva) izvršitelja na određeno vrijeme (zamjena za privremeno odsutne zdravstvene radnike), uz probni rad u trajanju 3 (tri) mjeseca po raspisanom javnom natječaju objavljenom pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, web stranici i oglasnoj ploči Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije dana 13. prosinca 2024. godine, izabrana kandidatkinja Karla Posavec, dr. med.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije