samo polako

ČETVRTAK POD NADZOROM Međimurska policija danas mjeri brzinu na tri lokacije

Ilustracija/Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Policijska uprava Međimurska objavila je raspored radarske kontrole i za ovaj tjedan upozoravajući vozače na mjesta i vremena gdje će se provoditi nadzor brzine

Današnji datum, 22. svibanj donosi planirane nadzore brzine na ovoj lokaciji:

  • Državna cesta DC209, Slemenice u vremenu od 10 do 10.30 sati
  • Državna cesta DC3, Mala Subotica u vremenu od 15 do 16 sati
  • Županijska cesta ŽC2003, Hlapičina u vremenu od 12.30 do 13 sati

Vozači su pozvani na poštivanje propisanih ograničenja brzine kako bi osigurali sigurnost sebi i drugima na cestama, te izbjegli eventualne sankcije zbog prekoračenja brzine.

Policija poručuje da je cilj ovih nadzora prevencija, a ne represija, te ističe da upravo brzina i dalje predstavlja jedan od glavnih uzroka prometnih nesreća s teškim posljedicama.

Ova inicijativa ima za cilj podizanje svijesti svih sudionika u prometu o važnosti poštivanja prometnih pravila, a iz policije se nadaju da će najavljeni nadzori pozitivno utjecati na smanjenje broja prekršaja, ali i nesreća.

Vozači – usporite, vozite odgovorno i zaštitite svoj i tuđe živote.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije