NOVOSTI

AKTUALNO Pročelnik Robert Grudić podnio ostavku

E.M.

Kako neslužbeno doznajemo, u priopćenju ravnatelja Nikole Hrena potvrdno stoji kako je trenutni pročelnik Robert Grudić podnio ostavku u kirurškoj službi

– želim vas obavijestiti da je dr. Robert Grudić, pročelnik Kirurške službe, donio tešku, ali razumnu odluku i podnio ostavku na svoju funkciju, ističe ravnatelj Nikola Hren.

Dr. Grudić je struku i svoj posao uvijek stavljao iznad svega, a ova odluka uslijedila je kao njegov odgovor na potrebu za zaustavljanjem daljnjeg politiziranja bolnice i njegovog statusa.

Danas u 13:00 sati održat ću sastanak s deset kirurga koji su, nezadovoljni izborom dr. Grudića, podnijeli zahtjev za sporazumnim raskidom ugovora o radu. Vjerujem da ćemo kroz zajednički dijalog i otvorenu komunikaciju doći do rješenja koje će biti u najboljem interesu svih nas, a najviše naših pacijenata.

– Razumijem da su i neki od vas izrazili nezadovoljstvo trenutnom situacijom te da ste planirali prosvjed u 12 sati, no vjerujem da to nije potrebno, jer radimo na rješenju situacije koje će biti u najboljem interesu svih nas, prije svega naših pacijenata.

Ovaj izazov možemo prevladati samo zajedničkim naporima i dijalogom.
Vjerujem u dobre namjere svih aktera te da ćemo donesenim odlukama, uključujući i ostavku dr. Grudića i razgovorima s našim kirurzima, situaciju razrješiti na obostrano zadovoljstvo, te da ćemo nastaviti pružati kvalitetnu, predanu i profesionalnu skrb našim pacijentima.

Zahvaljujem vam svima na vašem trudu i predanosti tijekom ovog izazovnog razdoblja te vas pozivam da i dalje radimo u duhu zajedništva i profesionalnosti, zaključio je ravnatelj Hren.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije