NOVO RUHO

VRATIŠINEC Započelo uređenje dječjeg igrališta ‘Brodec’

Jučer je započelo uređenje dječjeg igrališta “Brodec”. Uređenje uključuje postavljanje nove podloge, odnosno zamjenu grubog kamenja s umjetnom travom

“Uređenje, odnosno postavljanje umjetne trave započeli smo kako bi smanjili mogućnost nastanka ozljeda djece prilikom igre, ali i radi lakšeg održavanja samoga igrališta.” – istaknuo je općinski načelnik Mihael Grbavec.

Osim navedenoga, jučer su započeli radovi na izgradnji produžetka pješačke staze u ulici Dr. Vinka Žganca, uređenje kupljene parcele iza prostorija NK “Sokol” te su zamijenjeni dotrajali dijelovi na igralištu u Gornjem Kraljevcu. Podsjećamo da su u tijeku i radovi na uređenju centra u Vratišincu, izgradnji kanalizacijske mreže u Školskoj ulici i izgradnja matičnog dječjeg vrtića. Možemo reći da se radi na svakom uglu naše Općine!

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije