
Članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva Domašinec održali su godišnju skupštinu. Na skupu su članovima uručene spomenice, zahvalnice i pohvalnice.
Vrlo emotivan trenutak je bio kada su članovi DVD-a priredili iznenađenje i uručili poklon njihovom članu Stjepanu Tomašeku (43) koji već 20 godina obnaša dužnost zapovjednika u tom društvu.
– Hvala Ti što u ovih 20 godina daješ sve od sebe za naše društvo, članove i vatrogasnu zajednicu. Za bezbroj sati provedenih u vatrogasnim domu, požrtvovnosti i borbe protiv vatrene stihije, riskirajući svoj život.

Hvala ti što svakog dana svoje znanje o vatrogastvu prenosiš na nas i nove generacije. Ponosni smo što upijamo znanje tako velikog čovjeka. Stekao si poštovanje i divljenje mnogih, a od svog društva najviše – njihova je poruka.
Ove riječi dirnule su zapovjednika Tomašeka.
– Svima skupa najsrdačnije zahvaljujem jer samo suza radosnica može svima zahvaliti na svemu i ukazanom mi povjerenju u proteklih 20 godina – poručio je Stjepan Tomašek.