ČAKOVEC

NESREĆA KOD 3. OŠ Promet bio otežan, vozače se poziva na oprez

Čitatelj javlja da je došlo do prometne nesreće kod 3. OŠ u Čakovcu. Promet je bio otežan, a vozače se poziva na poseban oprez prvog dana škole.

Danas je kod 3. osnovne škole u Čakovcu došlo do prometne nesreće koja je izazvala otežano prometovanje na toj dionici.

Dodatne gužve nisu iznenađenje, budući da je upravo danas prvi dan nove školske godine, kada je u blizini škola pojačan promet, a brojni roditelji automobilima dovode ili odvode svoje školarce.

Poziv na povećani oprez

Policija već danima upozorava na potrebu opreza kroz akciju „Poštujte naše znakove“, kojom se naglašava sigurnost djece u prometu.

Vozačima se savjetuje:

  • prilagoditi brzinu vožnje u blizini škola,
  • dodatno obratiti pažnju na pješačke prijelaze,
  • izbjegavati zaustavljanje i parkiranje neposredno ispred školskih ulaza,
  • koristiti obližnja parkirališta kako bi se spriječile gužve i povećala sigurnost.

Prvi dan škole podsjetnik je svima da na cestama moramo biti strpljiviji i odgovorniji, jer je sigurnost djece uvijek na prvom mjestu.

prometna Čakovec
Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije