U Japanu ništa novo: Vettel ponovo slavio

Sebastian Vettel slavio je na Velikoj nagradi Japana u Formuli 1. Vozač Red Bulla slavio je ispred momčadskog kolege Marka Webbera dok je Romain Grosjean u Lotusu bio treći.

Ferrarijev Fernando Alonso završio je četvrtom mjestu pa tako Vettel još nije teoretski osigurao obranu naslova. Vettelu je ovo bila četvrta pobjeda u Japanu u posljednjih pet godina i peta zaredom ove sezone. Četiri utrke prije kraja ima 90 bodova prednosti ispred Alonsa, a u igri je još 100 bodova.

– Volim ovu trku, ljudi su sjajni i za mene je posebna. Četiri puta sam slavio ovdje i već se veselim utrci dogodine. Imamo lijepu prednost, ali moramo nastaviti raditi. Sve izgleda jako dobro, ali nije gotovo dok nije gotovo – rekao je Vettel.

Alonso je svjestan je Vettel svjetski prvak

– Čak i da Vettel ne završi preostale utrke ja moram na svima slaviti tako da je samo pitanje vremena kad će postati svjetski prvak – rekao je pilot Ferrarija. Da bi i teoretski osigurao naslov Vettel na Velikoj nagradi Indije mora završiti među prvih pet vozača.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije