15. KOLO

TREĆA HNL-SJEVER Međimurje i Polet/SMNM remizirali, Rudar visoko pobijedio Graničar u Kotoribi

Dinamo/D je minimalnim rezultatom izgubio u Pitomači

U 15. kolu 3. HNL-sjever u Čakovcu u noćnoj utakmici Međimurje i Polet/SMNM odigrali su susret bez pobjednika 2:2.

Ivačić je doveo domaćina u vodstvo u 37. minuti da bi gosti u 47. minuti poravnali pogotkom Telebara a Žganec u 72. minuti preokreće rezultat na 1:2. U posljednjim trenucima igre, u dubokoj sučevoj nadoknadi, Drk je postigao pogodak za konačnih 2:2.

U drugom međimurskom derbiju Rudar je u Kotoribi pobijedio Graničar 3:0. Jurak u 42, Liklin u 70. te Ratajec u 78. minuti bili su strijelci za Rudar. Dinamo/D je minimalnim rezultatom izgubio u Pitomači. Pobjedonosni pogodak postigao je Kvrgnjaš u 44. minuti.

Rezultati 15. kola: Koprivnica-Virovitica 0:0, Pitomača-Dinamo/D 1:0, Međimurje-Polet 2:2, Varteks-Podravina 3:2, Graničar/K-Rudar 0:3.