OGLAS ZA POSAO

HTS GROUP d.o.o. Zapošljavamo više osoba za rad na poziciji električar/elektroinstalater

NOVI PROJEKTI, NOVI IZAZOVI! Zbog povećanja posla javila se i potreba za zapošljavanjem.

Uz konstantno širenje firme te ugovaranjem novih poslova, tražimo više osoba za rad na poziciji:

ELEKTRIČAR/ELEKTROINSTALATER (m/ž)

OPIS POSLA:

  • izvođenje elektroinstalacijskih radova na pokretnim trakama, industrijskim liftovima te raznim industrijskim kranovima u autoindustriji, automatiziranim industrijskim pogonima i skladištima.

UVJETI:

  • srednje strukovno obrazovanje
  • vozačka dozvola B kategorije
  • odgovornost i samostalnost u radu
  • usmjerenost ka timskom radu
  • obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
  • uz navedeno dolaze u obzir i pomoćni radnici koji su voljni učiti posao

ŠTO NUDIMO:

  • kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 11-16€ neto)
  • rad na terenu po principu 4/1 (4 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
  • smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
  • rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi
  • mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
  • rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom

Zamolbe slati putem maila: info@hts-group.com.hr

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije