ELECTA d.o.o.

OGLAS ZA POSAO Electa d.o.o. sa sjedištem u Murskom Središću zapošljava elektroinstalatere, elektromontere i pomoćne radnike

Tvrtka Electa d.o.o. iz Murskog Središća izrađuje elektrotehničke projekte, izvođenje elektroinstalacijskih radova, ispitivanje i puštanje u pogon izvedenih električnih instalacija.

Postani dio tima od 50 elektroinstalatera različitih profila koji
imaju bogato radno iskustvo u autoindustriji i stanogradnji.
Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu. Zbog novih
projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske električare i
elektromontere i pomoćne radnike.
Uvijek smo
zainteresirani za kvalificirane, kvalitetne i stručne radnike
koji traže dugoročnu zaposlenost.

U potrazi smo za osobom za radno mjesto:

Elektroinstalater /
Elektromonter industrijskog postrojenja
(m/ž)

Opis posla:

  • montaža / demontaža instalacija, puštanje u pogon
    elektrotehničkih sustava
  • spajanje i montaža rasvjetnih tijela, utičnica, prekidača
  • spajanje elemenata vatrodojave
  • izgradnja kabelskih trasa
  • kabliranje
  • instalacija, montaža i spajanje električnih ormara
  • spajanje periferne opreme kao što su motori, pogoni, krajnjih
    sklopki, senzori

Uvjeti:

  • srednje strukovno obrazovanje
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj
    razini (prednost)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • odgovornost i samostalnost u radu
  • usmjerenost ka timskom radu
  • sposobnost čitanja tehničkih crteža (E-plan) – prednost
  • obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz
    zaštitu na radu

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel

Što nudimo

  • kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim
    standardima (satnica od 9-16€ neto)
  • rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan
    slobodno)
  • smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane
    poslodavca
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj
    okolini
  • rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
  • mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
  • rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
  • mogućnost zapošljavanja u GmbH

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 1800 do 2600 eur

Životopis i molbu mogu se poslati na mail: m.gerencer@electa-gmbh.de ,
a dodatne informacije se mogu dobiti i na broj telefona 040
544 046 .

Veselimo se Vašoj prijavi!

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije