OGLAS ZA POSAO

PRO MONTING d.o.o. Tražimo motivirane osobe sa obrazovanjem elektrotehničkog smjera za posao u inozemstvu

Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u
Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu
građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga
renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom
poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata
u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom
čime je zaslužila bonitetnu ocjenu AAA+ kao pouzdan poslovni
partner za kvalitetnu suradnju.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj
otvorenoj radnoj poziciji:

Električar / Serviser (m/ž)

Tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem elektrotehničkog
smjera za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj
atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

Mjesto rada: Inozemstvo

Opis posla:

  • Instalacije novogradnje / starogradnje
  • Sposobnost čitanja planova
  • Montaža mjerača struje
  • Sigurnosna tehnika
  • Polaganje i povezivanje kabela
  • Iskustvo u izradi elektro ormara
  • Samostalni rad

Uvjeti:

  • Iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i
    elektromontaži
  • Iskustvo kao pogonski električar
  • Znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • Raspolaganje tehničkim znanjem
  • Poznavanje popravka i održavanja strojeva sa elektro pogonom
  • Poznavanje sigurnosnih pravila pogonske elektrike
  • Timska orijentiranost
  • Njemački jezik – poželjno ali nije uvjet
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva

Što nudimo:

  • Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno
    plaćanje svih zakonskih davanja
  • Osobni i profesionalni razvoj
  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prijevoz i smještaj
  • Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate
navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za
navedeno radno mjesto na e-mail: maja@pro-monting.com ili
na broj mobitela: 099 529 0745 (od pon-pet, od 9:00 –
15:00 sati)

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije