donja dubrava

OGLASI ZA POSAO Rekis d.o.o. zapošljava viličarista i operatera na liniji pranja i sortiranja

Hrvatsko - austrijska tvrtka REKIS d.o.o. posjeduje suvremeni pogon za oporabu otpadne PET ambalaže od boca za pića. Proizvodni se pogon nalazi u Donjoj Dubravi

Novi pogon za recikliranje PET ambalaže, traži djelatnike za stalni radni odnos na radnim mjestima:

  • Viličarist
  • Operater – linija pranja i sortiranja

VILIČARIST

Opis posla:

  • snabdijevanje trake sortiranja PET bocama
  • prijevoz i zamjena BigBag vreća sa materijalom
  • pražnjenje mobilnih kontejnera

Mjesto rada: Donja Dubrava

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo na viličaru
  • SSS
  • poželjna struka: viličarist, skladištar
  • spremnost na učenje, pedantnost, odgovornost

Što nudimo:

  • zaposlenje na neodređeno nakon probnog roka
  • mogućnost napredovanja
  • motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
  • dodatni stimulansi u obliku regresa i božićnice
  • profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja

OPERATER – LINIJA PRANJA I SORTIRANJA

Opis posla:

  • upravljanje postrojenjem za sortiranje i pranje materijala
  • kontrola i upravljanje parametarima rada postrojenja
  • poznavanje rada na računalu
  • komunikacija i suradnja sa kontrolom kvalitete (laboratorij)

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo u automatiziranim postrojenjima ili spremnost I sposobnost brzog usvajanja znanja
  • SSS, VŠS elektrotehnika, strojarstvo, mehatronika
  • poželjna struka: strojar, tehničar za mehatroniku ili srodne struke
  • spremnost na učenje i usvajanje novih znanja i vještina

Što nudimo:

  • dodatni stimulansi u obliku regresa i božićnica

Kontakt osoba za primanje Vaših zamolbi, životopisa te ostalih informacija:

REKIS d.o.o. Ksenija Fuš

Email : kadrovi@rekis.hr Zamolbe sa životopisom slati na email adresu: kadrovi@rekis.hr ili poštom na adresu REKIS d.o.o. – 3.Travnja 58A, 40328 Donja Dubrava

Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije